Server Veri Kurtarma Rotating Header Image

Aralık, 2019:

Raid Yapılı Server Disklerinden Veri Kurtarma

Server (sunucu) diskleri daha hızlı ve güvenli çalışmaları için Raid (Redundant Array of Independent Disks) yapılar oluşturulur. Raid yapıları oluşturmak için birden fazla disk olaması gerekmektedir. Bu diskler bir biri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Büyük ölçekli firmaların ve kurumların kullanmış olduğu bu sistemler disk kaynaklı veya yazılımsal sorunlar çıkması sonucu veri kaybı yaşanabilecek durumlar söz konusu olabilir. Raid yapılar disk sayısına göre Raid 0, Raid 1, Raid 5, Raid 10 gibi yapılar oluşturulabilir. Firma olarak bu konuda size hizmet veriyoruz. Gelişmiş cihazlar ile laboratuvar ortamında işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Uzman teknik ekiplerimiz ile bir çok raid sistemli arızalı sunucu disklerinden verileri kurtarıp teslim ettik. Bu tür sorunlarda mutlaka uzman firmalar ile iletişime geçilmelidir. Yapılacak yanlış bir işlemden geri dönüş olmayabilir. Her marka model server disklerine hizmet veriyoruz. Daha fazla bilgi için bize 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Server Veri Kurtarma

Sunucu (server) veri kurtarma konusunda hizmet veren firmamız işlemlerini laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapmaktadır. Bir çok kurum ve firma bulunan Kayseri ilinin tüm ilçelerinden bize bu tür sorun yaşadığınız durumlarda ulaşabilirsiniz. Kayseri’de bulunan bir çok fabrika gibi büyük ölçekli şirketler verilerini sunucularda tutmaktadır. Sunucular genelde birden fazla disklerden oluşmaktadır. Bu diskler birbiri ile bağlantılı çalışmaktadır. Bu disklerden biri veya daha fazlası bozulduğunda veri kayıpları yaşanabilir. Yapılacak yanlış işlemlerin telafisi olmayabilir. Firma olarak yaşayabileceğiniz bu tür durumlarda veri kaybı yaşamamanız için profesyonel çözümler sağlamaktayız. Her marka model sunuculardan veri kurtarabiliyoruz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Bir çok firma ve kurumun bu tür sorunlu disklerinden veriler başarışı bir şekilde kurtarılıp teslim edilmiştir. Bize 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45 numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bursa Server Veri Kurtarma

Server (sunucu) disklerinden veri kurtarma işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Bursa ilinin tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz. Firma ve kurumların genel olarak kullandığı sunucular zaman zaman yazılımsal veya donanımsal olarak sorunlar çıkarabilir. Bu gibi sorunlarda yapılacak düzgün işlemler ile verileriniz geri gelebilir. Sunucu diskleri genelde daha hızlı ve güvenilir olsun diye Raid yapılar oluşturulur. Bu yapı bozulduğunda veri kayıpları yaşanabilir. Firma olarak bu tür sorunlu disklerden bir çok firma ve kurumun verisini kurtararak teslim ettik. Her marka model server (sunucu) disklerine hizmet veriyoruz. Sorun halinde panik yapmadan konusunda uzman firmalar ile iletişime geçmek gerekir. Biz konuda size 7/24 hizmet vermekteyiz. Bize 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.